• Головна
  • Стало відомо, як виглядатиме електронна пільгова картка, яку видаватимуть в Павлограді
15:33, 19 квітня 2019 р.

Стало відомо, як виглядатиме електронна пільгова картка, яку видаватимуть в Павлограді

Цьогоріч в Павлограді буде запроваджена автоматизованої системи обліку пільгових перевезень окремих категорій громадян в міському автомобільному транспорті загального користування. В мерії вже надали зразок картки, яку зможуть отримати окрема категорія громадян, яким чинним законодавством передбачено право на пільговий проїзд, які зареєстровані та постійно проживають на території Павлограда (див. фото).

За словами мера Павлограда, право на отримання електронного квитка мають пенсіонери за віком та особи з інвалідністю 3 групи, у яких дохід на момент отримання персоналізованої електронної пільгової картки не перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу. Це трохи більше 2,5 тисяч гривень.

На сьогодні компенсація перевізникам за перевезення громадян пільгової категорії здійснюється на підставі даних моніторингу. Однак результати моніторингу є приблизними. Внаслідок цього перевізники жаліються на те, що суму компенсації з міського бюджету їм перераховують надто малу, а в мерії заявляють, що, навпаки, багато.

З введенням автоматизованої системи обліку пільговиків ситуація повинна змінитись.

«Компенсаційні виплати автопідприємствам – надавачам послуг з пільгових перевезень проводяться при умові оснащення автобусів валідатора за рахунок коштів міського бюджету відповідно до отриманих звітних даних за фактично надані послуги відповідно до механізму, який буде затверджений рішенням виконавчого комітету», – повідомили в мерії.

Передавати картку стороннім особам суворо заборонять. А у разі втрати картки, власник зобов’язаний буде негайно повідомляти про це Павлоградську міську раду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...