• Главная
  • У Павлограді немає грошей на модернізацію системи теплозабезпечення
16:35, 17 апреля 2019 г.

У Павлограді немає грошей на модернізацію системи теплозабезпечення

У Павлограді немає грошей на модернізацію системи теплозабезпечення

Обладнання, яке використовується наразі з метою теплозапбезпечення павлоградців, морально застаріло, не відповідає сучасним вимогам і потребує вкладення значних коштів. Про це розповів мер Павлограда під час прес-конференції, що відбулась 15 квітня.

«Обладнання, яке використовується на КП «Павлоградтеплоенерго» введено в експлуатацію з 1976 по 2001 роки. Воно морально застріло. Технічний стан обладнання задовільний. Однак підтримка його в робочому стані потребує значних капіталовкладень. Загалом система теплопостачання в місті не відповідає сучасним вимогам та потребує модернізації», – розповів міський голова.

Він додав, якщо провести модернізацію системи теплозабезпечення, то економія ресурсів може становити до 60%. Модернізація полягає у встановленні індивідуальних теплових пунктів у будинках, заміні застарілих трубопроводів та заміні обладнання в котельнях.

«Перешкодою на шляху зазначеного поліпшення та економії є недостатність коштів, яка є наслідком низької платіжної дисципліни населення. Виключно населення», – говорить мер.

Він констатував, що заборгованість населення за тепло станом на 15 квітня складає 170 млн гривень. Послугами централізованого теплозабезпезчення користуються 60% житлового фонду та промислового сектору.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...