• Головна
  • Юні павлоградські кікбоксери стали чемпіонами України та вибороли майже 40 медалей
14:20, 10 квітня 2019 р.

На минулому тижні, з 4 по 7 квітня в смт. Слобожанське Дніпропетровської області відбулася серія змагань з кікбоксингу: Чемпіонат України з кікбоксингу ВТКА серед юнаків та дівчат, турніри найсильніших кікбоксерів України серед юніорів, юніорок та дорослих та Чемпіонат України з кікбоксингу ВТКА серед школярів.

В цих змаганнях прийняли участь понад 450 спортсменів з 14 областей України: Київської, Рівненської, Сумської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Івано-Франківської, Донецької, Хмельницької, Херсонської, Харківської, Тернопільської та Дніпропетровської.

Змагання проводились з метою відбору та комплектування національної збірної команди України для участі у Всесвітніх іграх з кікбоксингу ВТКА, який відбудеться з 30 жовтня по 3 листопада поточного року в Італії.

Юні павлоградські кікбоксери стали чемпіонами України та вибороли майже 40 медалей, фото-1

Наша область була самою багаточисленною - в змаганнях прийняли участь більше 160 спортсменів, 51 з яких - вихованці Павлоградського навчального закладу ДЮСШ. Про це кореспондентові 5632.com.ua розповів Перший Віце-президент Української спортивної аматорської Асоціації з кікбоксингу ВТКА, Заслужений тренер України та директор ПНЗ ДЮСШ Дмитро Олійник.

«На цих змаганнях всі спортсмени показали високий рівень своєї майстерності та кваліфікації. А технічність поєдинків тримала в напруженні глядачів протягом всіх змагань. На ряду зі спортсменами високого професійного рівня, чемпіонами та призерами Світу, Майстрами спорту України, Майстрами спорту України Міжнародного класу проявили майстерність і багато молодих та перспективних спортсменів із різних регіонів нашої держави. Багато з них будуть включені до національної збірної команди України з кікбоксингу», - каже Дмитро Олійник.

Більша частина павлоградських спортсменів повернулися додому не з пустими руками. Юні кікбоксери вибороли 12 золотих, 11 срібних та 14 бронзових медалей.

Особливо порадували своїми успішними виступами юні спортсмени, які завоювали золоті медалі:

- кікбоксери тренера Мацюка Ігоря Анатолійовича: Кіпко Марк, Народов Данило, Печеницин Денис;

- тренера Сердюкова Олександра Геннадійовича: Ігнатушкін Максим, Поливкина Софія, Голевич Дмитро,Мороховець Данило;

- тренера Захарова Андрія Валерійовича: Захаров Арсеній;

- тренера Кривозуб Олександра Олександровича: Зайцева Софія та Кривозуб Олексій.

Успішний виступ спортсменів Павлограда у складі збірної команди Дніпропетровської області дала можливість зайняти перше командне місце серед 15 регіонів України, випередивши такі потужні команди, як збірні Харківської, Полтавської, Миколаївської, Донецької та інших областей.

Також Організаційний комітет проведення змагань з кікбоксингу ВТКА повідомляє, що 9-12 травня в спортивному залі ПНЗ ДЮСШ Павлоградської міської ради по пров. Музейний, 1-А, будуть проводитись змагання з кікбоксингу ВТКА: Чемпіонат України серед дорослих, Турнір найсильніших кікбоксерів України, та Чемпіонат ГО «ВФСТ «Україна» з кікбоксингу ВТКА серед юнаків та дівчат. Змагання будуть проводитись з метою відбору та комплектування національної збірної команди України для участі у

Всесвітніх іграх з кікбоксингу ВТКА, які відбудуться 30.10-3.11.2019 р. в Італії.

«Це будуть грандіозні та видовищні бої найталановитіших кікбоксерів Світу, в яких приймуть участь понад 7 тисяч атлетів із 105 країн світу. Тож всім учасникам майбутніх змагань ми бажаємо блискучих досягнень та нових звершень», - резюмував директор ПНЗ ДЮСШ.