• Головна
  • Мешканці Першотравенська заборгували за комунальні послуги понад 11 млн грн
10:51, 10 квітня 2019 р.

Мешканці Першотравенська заборгували за комунальні послуги понад 11 млн грн

Мешканці Першотравенська заборгували за комунальні послуги понад 11 млн грн

Загальний обсяг дебіторської заборгованості першотравенців за комунальні послуги становить 11,4 млн грн, з них: 1,4 млн - заборгованість юридичних осіб, 10 млн грн - заборгованість фізичних осіб.

 Про це розповіла директор Першотравенського МЖКП Ірини Кривенко.

Відділом правового забезпечення Першотравенського МЖКП до міського суду було подано 109 позовних заяв на суму 1,2 млн грн. У зв’язку із браком коштів, необхідних для сплати судового збору, до суду на сьогодні подаються заяви лише до тих боржників, щодо яких відоме місце роботи (або інше джерело доходу) та інші дані, що полегшують виконання рішення суду.

До господарського суду Дніпропетровської області подано 9 заяв на суму 53 тис. грн. Наразі 3 позови на суму 31 тис. грн задоволені на користь підприємства.

Протягом звітного періоду міським судом на користь МЖКП прийнято 31 рішення про стягнення заборгованості на загальну суму 624 тис. грн. Всі виконавчі документи за цими рішеннями подані до Першотравенського відділу Державної виконавчої служби для примусового виконання. На виконанні у відділі ДВС перебуває 149 виконавчих документів на суму 2,4 млн грн.

Протягом 2018 року Державною виконавчою службою було частково стягнуто заборгованість з населення в сумі 150 тис. грн.

Також протягом звітного періоду проводилася робота з досудового стягнення заборгованості з населення. Вимоги до боржників пред’являються шляхом письмового повідомлення, яке доставляється за місцем проживання. Було пред’явлено вимог на суму 17,6 млн грн до боржників, які мають заборгованість понад 3 місяці. В результаті такої роботи торік, за даними бухгалтерського обліку підприємства, було відшкодовано заборгованість у сумі 5,6 млн грн.

У 2018 році укладено 119 договорів реструктуризації заборгованості на суму 561 тис. грн. Протягом року за договорами надійшло 534 тис. грн. До суб'єктів підприємницької діяльності було пред'явлено 167 претензій про невиконання умов договорів на суму 1 млн грн, відшкодовано 539 тис. грн.

У якості крайніх засобів боротьби з несумлінними платниками, підприємство з додержанням процедури, передбаченої законодавством, обмежує або припиняє надання послуг тепло- та водопостачання. Було припинено надання послуг водопостачання 3-м фізичним особам-підприємцям. Після повної оплати заборгованості надання послуг було відновлено.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...