![](https://s.5632.com.ua/section/logo/upload/pers/99/logo.png?20240727)
У Павлограді затримали водія, який перевозив 20 тон металобрухту
![У Павлограді затримали водія, який перевозив 20 тон металобрухту У Павлограді затримали водія, який перевозив 20 тон металобрухту](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Павлограді затримали водія вантажівки «МАN». У причепі він перевозив 20 тон чорного металобрухту. Під час перевірки документів інспектор поліції виявив, що транспорт та вантаж належать іншій людині. Затримання відбулося 1 квітня на вулиці Дніпровській (ПЗТО). Про це йдеться в ухвалі Павлоградського міськрайонного суду.
«Того ж дня слідчий оглянув автомобіль з причепом та його вмістом. Під час огляду встановив, що металобрухт, який знаходився у зазначеному причепі містив у своєму складі виробничі металеві конструкції, які транспортувалися без відповідної документації» - зазначається у матеріалах справи.
У судовому засіданні слідчий просив накласти арешт на машину та лом. Суд частково задовольнив його клопотання. На виробничий метал наклали арешт. Вилучений вантажний автомобіль постановили повернути власнику.
Водія вантажівки попередньо звинувачують у порушенні ч. 1 ст.185 КК України, а саме таємному викраденні чужого майна (крадіжці).
Згідно КК України йому загрожує штраф від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; громадські роботи на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин; виправні роботи на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до трьох років.