• Главная
  • У Павлограді проводиться операція «Мігрант»
10:48, 4 апреля 2019 г.

У Павлограді проводиться операція «Мігрант»

У Павлограді проводиться операція «Мігрант»

З 1 по 31 квітня на всій території  України  проводяться  профілактичні заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант» під час яких спільно з правоохоронними органами  проводяться  заходи з виявлення та припинення порушень правил перебування/проживання іноземців та осіб без громадянства на території України.

Про це інформує Павлоградський районний відділ Головного управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області.

«Нелегальна міграція в Україні є гострою проблемою, що впливає на стан правопорядку, економічну ситуацію, і на міжнародний імідж не тільки нашої держави, ай багатьох інших. Незаконна міграція є соціально небезпечним, шкідливим, протизаконним явищем,  яке реально загрожує економічним інтересам і громадській безпеці нашої держави. Вона є однією з причин зростання злочинності, поширенні небезпечних захворювань, розвитку підпільного ринку праці, виникнення напруженості у відносинах між багатьма державами», - повідомили в відділі.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...