
10:50, 3 квітня 2019 р.
У Павлограді пройде загальноміський суботник

6 квітня у Павлограді планують провести загальноміський суботник з озеленення та благоустрою території міста.
В ході суботника висадять близько 6 500 дерев у парках та скверах міста, повідомляють в прес-службі міськради.
"Шановні мешканці нашого міста, запрошуємо Вас долучитися до заходів з озеленення та благоустрою, прибрати прибудинкові території, власні подвір’я та закріплені території", - наголосили в міськраді.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
ТОП новини
Оголошення
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня