• Главная
  • У Павлограді помер колишній архітектор міста
16:32, 2 апреля 2019 г.

У Павлограді помер колишній архітектор міста

У Павлограді помер колишній архітектор міста

1 квітня на 70 році життя перестало битися серце Кошевого Володимира Павловича.

Чоловік народився у 1949 році,  у 1971 році закінчив Дніпропетровський інженерно — будівельний інститут. Уся трудова діяльність Володимира Павловича пов’язана з  архітектурою, він приймав участь у проектуванні будівель таких  об’єктів, як Дніпропетровський зварювальний технікум, Дніпропетровський металургійний інститут, Краснодарський політехнічний інститут, паркові зони у  Каневі та Новомосковську тощо.

Понад 10 років Володимир Павлович працював  начальником відділу містобудування та архітектури — головним архітектором міста Павлоград, був кваліфікованим фахівцем, наполегливим в досягненні цілей.  Ефективно вирішував питання будівництва, контролював додержання будівельних норм, архітектурних вимог, місцевих правил забудови.

Володимира Павловича добре знали і шанували за глибоке знання та вірність своїй справі, вимогливість і наполегливість, високе почуття відповідальності. Разом із тим він був чуйною та щирою людиною, небайдужим до проблем і потреб колег та завжди міг допомогти словом і ділом.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...