
11:35, 28 березня 2019 р.
У Павлограді вирівнюють поверхність дамби

Вчора комунальники Павлограда виконували роботи з планування території на дамбі біля річки Вовчої.
Про це повідомляють в КП "Затишне місто".
"За допомогою спецтехніки «BobCat» на горбах знімалась верхня товща грунту, якою були засипані великі ями. Раніше після дощу вони заповнювалися водою і не давали змоги безперешкодно рухатися пішоходам. Після виконаних робіт, ця територія поступово стає благоустроєною зоною для містян. Місцевість вирівнюється завдяки роботі професіональної техніки з наступним ручним доопрацюванням", - розповіли в КП.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
ТОП новини
Оголошення
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня