![](https://s.5632.com.ua/section/logo/upload/pers/99/logo.png?20240727)
Підрозділи ДСНС перевели на посилений режим несення служби
![Підрозділи ДСНС перевели на посилений режим несення служби Підрозділи ДСНС перевели на посилений режим несення служби](/dist-assets/images/cap.jpg)
Відсьогодні на об’єктах, задіяних до проведення 31 березня виборів Президента України, органи управління і сили ДСНС України переведені на посилений режим несення служби.
З понеділка, 25 березня, розпочав також свою роботу оперативний міжвідомчий штаб органів системи Міністерства внутрішніх справ, повідомляють в обласному управлінні ДСНС.
Так, в останній тиждень перед виборами організовано цілодобове чергування оперативних груп для здійснення моніторингу обстановки щодо надзвичайних ситуацій і небезпечних подій, координації дій сил і засобів ДСНС, а також взаємодії з правоохоронними та іншими державними органами, що забезпечують безпеку на об’єктах, задіяних до проведення виборів.
Водночас у будівлях, де розміщено виборчі дільниці, для забезпечення первинного реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж і небезпечних подій організовано чергування пожежних постів.
Для забезпечення виконання робіт, пов’язаних із обстеженням ділянок місцевості на наявність вибухонебезпечних предметів, на цих об'єктах задіяні і піротехніки ДСНС.
Крім того, в готовності до застосування для забезпечення реагування на надзвичайні ситуації та надзвичайні події перебуває і авіація ДСНС, а саме літак Ан-26.