![](https://s.5632.com.ua/section/logo/upload/pers/99/logo.png?20240727)
У начальних закладах Павлограда сортуватимуть сміття
![У начальних закладах Павлограда сортуватимуть сміття У начальних закладах Павлограда сортуватимуть сміття](/dist-assets/images/cap.jpg)
У школах та дитсадках міста хочуть запровадити роздільний збір сміття. Про це йшлось на апаратній нараді, що днями відбулась в Павлоградській міськраді. Висловив пропозицію щодо запровадження у місті роздільного збору сміття мер міста.
Суть процесу роздільного збору сміття полягає в тому, аби цінні речовини, які можуть бути перероблені, не ставали сміттям і не потрапляли на звалища.
«Розпочати цю роботу планується вже у 2019-му в школах та дитячих садках Павлограда», – сказав мер Павлограда.
В мерії впевнені, що завдяки розподілу сміття, люди стають більш відповідальними перед своїм містом, своєю країною, своєю планетою.
Нагадаємо, з 2018 року в Україні, відповідно до Закону «Про відходи», громадяни зобов’язані сортувати сміття. Однак механізму, який би дозволив це робити, на жаль, немає. Відсутня інфраструктура для збирання, первинного та вторинного сортування, для переробки і безпечного захоронення цих відходів.