Через кір у школах Першотравенська відмінили кабінетну систему

Через кір у школах Першотравенська відмінили кабінетну систему

З 26 лютого по 14 березня з підозрою на кір до інфекційного відділення лікарні Першотравенська госпіталізували 38 людей. 11 з них - відвідувачі біблейської школи, 2 – мешканці Петропавлівського району, решта - першотравенці.

23 людини, в тім числі 6 дітей, вже успішно пройшли курс лікування та виписані з лікарні, повідомляють в Першотравенській міськраді.

Наразі в інфекційному відділенні на лікуванні знаходяться 8 людей (7 дорослих та 1 дитина-старшокласник). В педіатричному відділенні на завершальній стадії лікування знаходиться 2 дітей. Всі випадки захворюваності на кір мають легкий та середній ступені важкості. Тяжкі та летальні випадки відсутні.

Медичні та санітарні служби міста зазначають, що ситуація із захворюваності на кір наразі керована. Медині заклади в повному обсязі забезпечені необхідними медичними препаратами та дезінфікуючими засобами.

На виконання протоколу оперативного штабу в місті вживаються всі необхідні заходи з попередження захворюваності на кір. В загальноосвітніх школах відмінено кабінетну систему (уроки для класу проводяться в одному кабінеті), регулярно здійснюється кварцування, вологе прибирання та провітрювання приміщень. Також продовжується роз’яснювальна робота з батьками учнів щодо вакцинації та дотримання санітарно гігієнічних норм.

У зв’язку з тим, що захворювання на кір передається повітряно-крапельним шляхом, лікарі рекомендують уникати місць скупчення людей, дотримуватись правил особистої гігієни та зміцнювати імунітет.

Слід зазначити, що специфічною профілактикою кору є планова вакцинація, яка проводиться згідно з національним календарем профілактичних щеплень.

КНП «Першотравенський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» вакциною проти кору для дітей забезпечений в повному обсязі. Вакцинація дітей проводиться у віці 1 року. Ревакцінація – у віці 6 років. Безкоштовна вакцинація також передбачена для осіб віком до 30 років.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии