
15:28, 15 березня 2019 р.
В парку на мікрорайоні ім.18 Вересня пройшов "чистий четвер"

У Павлограді комунальники прибирали парк на мікрорайоні ім. 18 Вересня.
Роботи виконувалися бригадою з 15 чоловік, повідомляють в КП «Затишне місто».
За допомогою людей та техніки підприємства 14 березня в цій зоні відпочинку був виконаний великий об’єм робіт з покосу сухої трави, омолоджуючої обрізки дерев, підмітання алеї, збирання та вивезення сміття.
"Також ми викорчували старі пні, які є справжнім осередком шкідливих організмів, що швидко поширюються по ділянці. І це не тільки короїди і маса інших комах, але також гриби і гниль, які, шляхом міграції у ґрунті, можуть легко і досить швидко дістатися до здорових рослин", - розповіли в КП.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
ТОП новини
Оголошення
15:19, 22 червня
15:19, 22 червня
15:10, 22 червня
25
15:15, 22 червня
3
12:18, 19 червня
1