• Головна
  • У Павлограді відбувся масштабний інформаційний захід
14:27, 9 березня 2019 р.

У Павлограді відбувся масштабний інформаційний захід

У Павлограді відбувся масштабний інформаційний  захід

Нещодавно в Павлограді відбувся масштабний інформаційний  захід «Дні кар’єри в промисловості».

Серед запрошених до участі були  представники Національного технічного університету Дніпровська політехніка, Національної металургійної академії України, Дніпропетровського коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, Павлоградського коледжу Національного  технічного університету «Дніпровська політехніка», Павлоградського міськрайонного центру зайнятості.

Захід відвідали  велика кількість  мешканців нашого міста. Глядачами були  доросле населення, учнівська та студентська молодь, діти молодшого віку.

На багаточислених локаціях були  представлені науково-технічне шоу (виставка роботів, видовищні досліди та експерименти, зони конструювання, технічні квести), профтехорієнтація (консультація та співбесіди із представниками навальних закладів, віртуальні тури на сучасне виробництво, майстер-класи з токарної справи). Викладачі навчальних закладів надавали консультації та проводили практичні заняття на сучасному учбовому обладнанні, такому як  програмована модель заводу Fischertechnik. Для тих, хто цікавиться технікою, були підготовлені цікаві     завдання – головоломки (відкрити сейф, запустити паровий двигун, вивести на старт ракету). На токарному міні-верстаті можливо було спробувати виточити зменшену копію залізничного колеса. Діти та дорослі з цікавістю збирали конструктори, брали участь у хімічному шоу.

За допомогою окулярів віртуальної реальності бажаючі побували на екскурсії в сучасному цеху, на власні очі побачили, як працює прокатний стан, вогнений метал перетворюється на металеві вироби,  а верстат-робот обточує  величезні  металеві заготовки.

Представники Павлоградського МРЦЗ надавали послуги з інформування про сучасний ринок праці регіону, співпрацю з роботодавцями,  можливості отримання нової професії в центрі зайнятості,  за допомогою діагностування визначали професійні інтереси та схильності, надавали консультації по використанню он-лайн сервісів з профорієнтації. Відвідувачами локації ПМРЦЗ були доросле населення, діти старшого шкільного віку, які були запрошені на індивідуальні консультації до центру зайнятості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...