• Головна
  • У Першотравенську почали розробляти схему оптимізації системи теплопостачання
11:29, 2 березня 2019 р.

У Першотравенську почали розробляти схему оптимізації системи теплопостачання

У Першотравенську почали розробляти схему оптимізації системи теплопостачання

Нещодавно у виконкомі Першотравенської міськради відбулось перше засідання робочої групи з розробки схеми оптимізації системи теплопостачання міста. 

Як стало відомо, наразі спеціалісти енергосервісноїфірми «Оптіменерго» приступили до роботий займаються збором необхідної інформації для виготовлення важливого документа, який у подальшому дозволить розвивати теплове господарство міста.

Представник фірми поінформував присутніх, що на обох котельнях вже проведено інструментальний енергоаудит. Об`єкти знаходяться в задовільному стані, а місцями - у дуже хорошому. Тому більш доцільно удосконалювати наявне теплове господарство, ніж докорінно його змінювати. В числі енергозберігаючих заходів, які планують розробити спеціалісти «Оптіменерго» - впровадження системи енергоменеджменту підприємства; електросистеми контролю, моніторингу довготривалості тепломережі тощо. Члени робочої групи підняли питання щодо багаторічних проблем, пов’язаних з вугільним опаленням міста. Це очищення повітря від золи з димових газів та накопичення шлаку, який практично не утилізується. Спеціаліст запевнив, що екологічні заходи також будуть розроблені тавключені до схеми оптимізації теплопостачання міста.

Наразі питання вирішення екологічних проблем, нарешті, зрушується з місця. За словами радника департаменту ДТЕК із взаємодії з місцевими органами влади Юрія Остряніна, наприкінці квітня схема оптимізації системи теплопостачання міста Першотравенська буде повністю готова та затверджена в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Цей документ надасть місту можливість залучати інвестиції з державних,іноземних та інших фондів на реалізацію проектів щодо удосконалення системи опалення, адже власних коштів у міста замало, щоб підтримувати теплове господарство у належному стані.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...