• Главная
  • У Першотравенську пройшов відбірковий тур фестивалю талантів
18:51, 25 февраля 2019 г.

У Першотравенську пройшов відбірковий тур фестивалю талантів

У Першотравенську пройшов відбірковий тур фестивалю талантів

23 лютого в Першотравенську пройшов І відбірковий тур обласного дитячо-юнацького фестивалю талантів «Z_ефір». Близько 400 дітей з Першотравенська, Петропавлівського та Васильківського районів показали свої здібності у номінаціях «Хореографія», «Вокальне мистецтво», «Оригінальний жанр» «Інструментальна музика» та «Театральне мистецтво».

Виступи проходили в будинках культури «Україна» та «Шахтар». Юних артистів оцінювало професійне журі, у складі якого - викладачі коледжу культури, театрального коледжу та артисти з обласної філармонії. За висновком журі кращі виконавці візьмуть участі у ІІ відбірковому турі, який проходитиме у квітні у 5 містах області.

Гала-концерт «Z_ефір» організатори планують провести в кінці травня. Очікується 42 переможці (1, 2, 3 місця у двох вікових категоріях). Як і минулого року, фіналісти фестивалю відпочинуть та оздоровляться в літньому таборі «Перлина Придніпров`я».

Фестиваль «Z_ефір» проводиться в Дніпропетровській області вдруге, однак збирає дедалі більше талановитих дітей. Цьогоріч на участь у фестивалі до Дніпропетровської ОДА надійшло понад 1900 заявок, що більше на 700, ніж минулого року. В обласному талант-фесті візьмуть участь близько 30 тисяч дітей.

0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...