• Главная
  • 75% мешканців Павлограда обрали свого лікаря
17:13, 22 февраля 2019 г.

75% мешканців Павлограда обрали свого лікаря

75% мешканців Павлограда обрали свого лікаря

З лікарями первинної ланки, тобто тими, які працюють в сімейних амбулаторіях, підписали декларацій понад 80 тис. павлоградців, або 75,4% від наявного населення міста. Павлоград увійшов у трійку лідерів серед міст Дніпропетровської області по кількості підписаних декларацій. Про це розповіла директор Центру первинної медико-санітарної допомоги Павлограда Олена Дуднікова.

Павлоградці й зараз можуть вільно обрати власного лікаря первинної ланки – незалежно від місця прописки. Декларації із терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем можна підписати в будь-якій амбулаторії, яка, наприклад, ближча до місця роботи чи проживання. Для підписання потрібен паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон. Цей процес є безкоштовним і займає до 10 хвилин часу.

Також Олена Дуднікова нагадала, що павлоградці можуть записуватись на прийом онлайн, не виходячи з дому, адже медики «первинки» працюють в електронній медичній системі Helsi.

Записатися до лікаря через Helsi – надзвичайно легко. Спочатку треба обрати спеціаліста: у системі міститься вся інформація про медиків. Після цього – забронювати дату та час прийому. За відсутності Інтернету це допоможуть зробити в реєстратурі медзакладу.

Переваги системи електронного запису оцінили й лікарі. Перед їхніми кабінетами більше немає черг, у кожного пацієнта – свій час.

0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...