
14:01, 21 лютого 2019 р.
Павлоградці вшанували героїв Небесної Сотні

У Павлограді 20 лютого відбулася урочистість з нагоди Дня вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні.
Про це повідомляють в міськраді.
Пристуні поклали квіти до стенду із зображенням Небесної Сотні, запалили свічки на знак вічної пам’яті та вшанували загиблих хвилиною мовчання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
ТОП новини
Оголошення