• Головна
  • У Павлограді Центр обслуговування клієнтів ДТЕК Дніпровські електромережі запрацював за новою адресою
15:14, 13 лютого 2019 р.

У Павлограді Центр обслуговування клієнтів ДТЕК Дніпровські електромережі запрацював за новою адресою

У Павлограді Центр обслуговування клієнтів ДТЕК Дніпровські електромережі запрацював за новою адресою

У Павлограді переїхав Центр обслуговування клієнтів (ЦОК) ДТЕК Дніпровські електромережі. Тепер він буде розташовуватися в будівлі місцевого РЕМ. Тут жителі міста можуть отримати весь пакет послуг: установка електролічильника, підключення до електромереж, збільшення лімітів електропотужності та інші. У той же час, згідно з державною реформою енергоринку, розрахунки зі споживачами за електроенергію переходять до постачальників електроенергії.

Нагадаємо, що з 1 січня 2019 відповідно до Закону «Про ринок електричної енергії» в Україні почалося реформа ринку електроенергії. Енергопослуги клієнтам відтепер надають різні компанії – оператор систем розподілу (ДТЕК Дніпровські електромережі) і компанії-постачальники.

ДТЕК Дніпровські електромережі відповідає за якість електропостачання та управляє технічною інфраструктурою, здійснює ремонти і будівництво електромереж. Центр обслуговування клієнтів знаходиться по вул. Харківська, 116 каб. №4. Тут павлоградці можуть вирішити питання з:

установки та заміни приладів обліку;

приєднання до електромереж компанії;

оформлення електроопалення (підготовка ТЗ, узгодження проекту, заявка на огляд електроопалювальної установки);

експлуатації та ремонту електричних мереж.

Всі питання, пов’язані зі споживанням і розрахунками за електроенергію з 1 січня 2019 року відтепер потрібно адресувати постачальнику електроенергії, перший рахунок від якого споживачі отримають в лютому 2018 р.

За спожиту електроенергію в грудні 2018 та борги за 2018 рік необхідно сплатити ДТЕК Дніпровські електромережі. Борги клієнтів за 2018 не переходитимуть від ДТЕК Дніпровські електромережі до Постачальника. Заборгованість повинна бути оплачена саме тій компанії, яка і надавала послуги з електропостачання в попередньому році.

Як і раніше, діють дистанційні онлайн сервіси. Так, через сайт компанії doe.com.ua можна оформити Заявку на підключення до електромереж. Це ж можна зробити через Особистий кабінет клієнта , де можна перевірити наявність заборгованості за 2018 рік. Крім того, з усіх питань, пов’язаних з якістю та надійністю електропостачання, термінів приєднань до електромереж, їх експлуатації і ремонту, можна звертатися контакт-центр ДТЕК Дніпровські електромережі за телефоном 0 (800) 500 444 . Або залишати заявки в особистих повідомленнях на  офіційній сторінці ДТЕК Дніпровські електромережі  в соціальній мережі Facebook.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...