• Главная
  • Павлоградців запрошують стати волонтерами пробації
17:39, 5 февраля 2019 г.

Павлоградців запрошують стати волонтерами пробації

Павлоградців запрошують стати волонтерами пробації

На волонтерів пробації покладатиметься допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві. Також волонтери зможуть підтримати особу, яка вчинила правопорушення консультаціями, мотивуванням до змін, сприятимуть у вирішенні проблемних питань. Щоправда така роботи на добровільних засадах.

Про це повідомили в Павлоградському міськрайонному відділі державної установи «Центр пробації» в Дніпропетровській області.

Пробація – це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду та відповідно до закону до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.

«Серед переваг пробації для особи, яка правопорушення – це можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства); збереження сімейних стосунків та зв’язків у громаді; збереження роботи та житла; позитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв’язки та шанс створити сім’ю», – повідомили у відділі.

Аби стати волонтером пробації потрібно звертатись до Павлоградськоого міськрайонного відділу державної установи «Центр пробації» в Дніпропетровській області: вул. Ганни Світличної, 53. Телефон: 095-804-38-15.

Пробація в Україні існує з 2015 року. На сьогодні по всій Україні працюють близько 600 підрозділів служби пробації, діяльність яких забезпечують юристи, фахівці із соціальної роботи, психологи.

0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...