• Головна
  • Павлоградців запрошують стати волонтерами пробації
17:39, 5 лютого 2019 р.

Павлоградців запрошують стати волонтерами пробації

Павлоградців запрошують стати волонтерами пробації

На волонтерів пробації покладатиметься допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві. Також волонтери зможуть підтримати особу, яка вчинила правопорушення консультаціями, мотивуванням до змін, сприятимуть у вирішенні проблемних питань. Щоправда така роботи на добровільних засадах.

Про це повідомили в Павлоградському міськрайонному відділі державної установи «Центр пробації» в Дніпропетровській області.

Пробація – це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду та відповідно до закону до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.

«Серед переваг пробації для особи, яка правопорушення – це можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства); збереження сімейних стосунків та зв’язків у громаді; збереження роботи та житла; позитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв’язки та шанс створити сім’ю», – повідомили у відділі.

Аби стати волонтером пробації потрібно звертатись до Павлоградськоого міськрайонного відділу державної установи «Центр пробації» в Дніпропетровській області: вул. Ганни Світличної, 53. Телефон: 095-804-38-15.

Пробація в Україні існує з 2015 року. На сьогодні по всій Україні працюють близько 600 підрозділів служби пробації, діяльність яких забезпечують юристи, фахівці із соціальної роботи, психологи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...