
10:42, 26 січня 2019 р.
У Павлограді нагородили переможців конкурсу «Відкрий серце новорічним дивам»

Вже п’ятий рік поспіль у Павлограді проводиться регіональний конкурс «Відкрий серце новорічним дивам». Його учасниками стають, як павлоградці, так і мешканці Тернівки, Першотравенська та Павлоградського району.
Вчора у приміщенні міського культурно-дозвільницького центру «Мир» пройшла урочистість, під час якої було нагороджено кращих конкурсантів за різними номінаціями.

Відзначили переможців у номінації «Зовнішнє оформлення підприємств і організацій різних форм власності».


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
ТОП новини
Оголошення