• Головна
  • У Павлограді учасники АТО та бойових дій зможуть отримати земельні ділянки
11:46, 25 січня 2019 р.

У Павлограді учасники АТО та бойових дій зможуть отримати земельні ділянки

У Павлограді учасники АТО та бойових дій зможуть отримати земельні ділянки

24 січня в залі засідань міськвиконкому відбулася зустріч з представниками громадських організацій, учасниками АТО, членами родин загиблих військовослужбовців, воїнами-афганцями, волонтерами з питання вирішення соціально-побутових питань даних категорій.

У Павлограді учасники АТО та бойових дій зможуть отримати земельні ділянки, фото-1

На засіданні розглядалося питання безоплатного надання у власність земельних ділянок громадянам України, передбачене статтею 14 Конституції України та урегульоване статтями 118,121 і 122 Земельного кодексу України.

Вже 207 осіб, які є учасниками бойових дій та прирівняні до них особи безкоштовно отримали земельні ділянки в районі ПХЗ, Хіммаша та селища Соснівка та частково в районі вулиці Аеродромна.

У 2018 році спільно з управлінням Держгеокадастру  у Павлоградському, Юр’ївському районах та у м. Павлограді була проведена робота щодо зміни конфігурації земель державної власності, які були помилково внесені на територію м. Павлограда.

У результаті розроблений житловий масив в районі вулиці Аеродромна, який складає 60 земельних ділянок.

На зустрічі було вирішено розподілити земельні ділянки житлового масиву в районі вулиці Аеродромна виключно учасникам бойових дій та членам родин загиблих військовослужбовців.

Для отримання консультації щодо з даного питання можна звертатися до відділу земельно-ринкових відносин Павлоградської міської ради за адресою: м. Павлоград, вул. Соборна, 95, каб. 103. Приймальні дні: понеділок, четвер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...