• Головна
  • Учителів початкових класів Дніпропетровщини запрошують пройти пілотну сертифікацію
13:22, 21 січня 2019 р.

Учителів початкових класів Дніпропетровщини запрошують пройти пілотну сертифікацію

Учителів початкових класів Дніпропетровщини запрошують пройти пілотну сертифікацію

Учителям початкових класів Дніпропетровщини пропонують приєднатися до пілотного проекту сертифікації педагогів. Участь  у ньому – добровільна. Єдина умова – стаж викладача має бути не меншим двох років. Про це розповіли в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації. 

«Мета сертифікації – виявити та заохотити вчителів, які мають високий рівень педагогічної майстерності. Це відбуватиметься виключно добровільно. У пілотному проекті можуть взяти участь 68 учителів початкових класів області. Уже зареєструвалися 40 педагогів», – пояснили у департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Сертифікація відбуватиметься в три етапи. На першому практичну роботу педагога оцінять експерти. Вони попередять учителя про приїзд за три дні.

Другий етап – самооцінювання. Для цього до 1 липня учасники пілотної сертифікації мають створити е-портфоліо. У ньому треба описати заняття, на якому були присутні експерти, за бажанням – додати відеозапис уроку. Портфоліо варто завантажити до власної веб-папки, гіперпосилання на яку зазначено під час реєстрації.

Наприкінці на вчителя чекатиме незалежне тестування. Найімовірніше воно відбуватиметься у жовтні-листопаді 2019 року.

Якщо педагог успішно пройде сертифікацію, то отримуватиме щомісячну доплату до зарплати в розмірі 20%.

Приєднатися до пілотного проекту сертифікації можна на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме до 1 лютого 2019 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...