![](https://s.5632.com.ua/section/logo/upload/pers/99/logo.png?20240727)
18:14, 9 січня 2019 р.
Сотні павлоградців відвідали Різдвяний фестиваль
![Сотні павлоградців відвідали Різдвяний фестиваль Сотні павлоградців відвідали Різдвяний фестиваль](/dist-assets/images/cap.jpg)
7 січня 2019 року вже 4-й рік поспіль в центрі Павлограда походив Різдвяний фестиваль миру, творчості та єднання «Різдвяна коляда». Він зібрав колядників усього Західного Донбасу.
«Різдвяна коляда» проходила у чотирьох номінаціях: ярмарок, коляда, майстер-клас та співаночка. Колядувати у костюмах учасники фестивалю приїхали на святково прикрашеному автомобілі, його супроводжувала святкова хода, повідомляють в КБУ «Міський культурно-дозвільницький центр».
Локації фестивалю працювали з 11.00 до 15.00. Їх відвідали сотні людей. Гостей розважали виступи народних, зразкових та аматорських творчих колективів, солістів; були ігри для дітей, конкурси, призи, вулична торгівля, козацька каша, ярмарок хенд-мейдом та майстер-класи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Дніпропетровська філія "Газмережі" пропонує широкий спектр послуг споживачам газу Павлограда
Новини компаній
09:00
25 липня
18:00
24 липня
Оголошення
12:05, 18 липня
14:51, 22 липня
28
16:57, 18 липня
11:34, 15 липня
15
live comments feed...