• Головна
  • На ПХЗ з’явиться сучасне місце відпочинку
11:33, 4 січня 2019 р.

На ПХЗ з’явиться сучасне місце відпочинку

В міськвиконкомі провели конкурс бізнес-проектів серед молоді міста, спрямованих на розвиток молодіжного підприємництва, повідомляють в відділі розвитку споживчого ринку та підприємництва.

В конкурсі взяли участь студенти Західнодонбаського інституту МАУП, Павлоградського медичного коледжу та молодь, яка має на меті створити власний бізнес.

Перед конкурсом всі конкурсанти пройшли навчальні курси з основ бізнес-планування та написання бізнес-проектів в Агентстві професійного розвитку «Перспектива» та отримали сертифікати про закінчення навчальних курсів.На конкурс було представлено сім цікавих, різноманітних та підготовлених на належному рівні проектів за темами: Кав`ярня «Craft Coffee», Кав’ярня «Satory», Антикафе «Jumanji», Інтернет-центр туристичних послуг, Організація тату-салона, Організація агентства «Уютный дом», Зоомагазин «Зооманія».

На ПХЗ з’явиться сучасне місце відпочинку, фото-1

Після розгляду всіх бізнес-проектів, їх обговорення, за рішенням членів Конкурсного комітету найбільшу кількість балів набрав бізнес-проект Кав`ярня «Craft Coffee», на організацію діяльності якої з міського бюджету буде надано грант 25 000 грн. Завдяки реалізації даного проекту на мікрорайоні ПХЗ з’явиться сучасне місце відпочинку.

На ПХЗ з’явиться сучасне місце відпочинку, фото-2

В 2019 році буде продовжено проведення конкурсу бізнес-проектів. Інформацію про початок проведення конкурсу ви зможете побачити на нашому сайті.

На ПХЗ з’явиться сучасне місце відпочинку, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...