
12:09, 23 грудня 2018 р.
До Павлограда привезли віфліємський вогонь

Напередодні різдвяних свят на центральній площі міста Святий Миколай разом з малечею приймав віфліємський вогонь, який з Дніпра привезли пластуни загальноосвітньої школи №7.
Відтепер віфліємський вогонь буде знаходитися у храмі Покрови Присвятої Богородиці.
Однак кожний, хто був на площі зміг запалити від нього свічку на знак добра, любові та миру у нашому місті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
Оголошення
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня