
13:50, 21 грудня 2018 р.
Через аварію деякі павлоградці залишилися без води

Сьогодні вночі на водопровідній мережі Павлограда сталася аварія. Мешканці вул. Сташкова та частини вул. Заводської залишилися без води.
На місці події працюють співробітники КП "Павлоградводоканал".
Водопостачання обіцяють відновити до кінця дня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
ТОП новини
Оголошення
16:58, 25 червня
39
12:18, 19 червня
15:15, 22 червня
16
15:19, 22 червня