
15:02, 20 грудня 2018 р.
У Тернівці відкрилася новорічна ялинка

Вчора на площі біля ЦД "Шахтар" в Тернівці урочисто відкрито новорічну ялинку. На святкові урочистості зібралася малеча, яка з радістю та веселим настроєм сприймала всі святкові дійства, що відбувалися.
На свято завітали Дід Мороз та красуня Снігуронька. Веселі вітання від та хороводи з малечою біля ялинки доповнили це свято неповторним колоритом.
Тож, від учора, в Тернівці відкрита перша новорічна ялинка, яка буде прикрашати місто та радувати своїми веселковими вогнями у ці святкові дні жителів міста та його гостей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
ТОП новини
Оголошення
16:58, 25 червня
39
12:18, 19 червня
15:15, 22 червня
16
15:19, 22 червня