
11:01, 20 грудня 2018 р.
У Павлограді відбулося новорічне благодійне свято

У День Святого Миколая, 19 грудня, малеча Павлограда побувала у новорічній казці, яка завітала до Міського культурно-дозвільницького центру «Мир». Там проходив традиційне щорічне благодійне свято. Діти подорожували разом з казковими героями — Поросятком, Зоряником та Зірочками.
Про це повідомили в КБУ «Міський культурно-дозвільницький центр».
Глядачів — дітей пільгових категорій та їхніх батьків — привітав Святий Миколай. На кожного з присутніх малюків чекають солодкі подарунки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
ТОП новини
Оголошення
16:58, 25 червня
39
12:18, 19 червня
15:15, 22 червня
16
15:19, 22 червня