
12:58, 19 грудня 2018 р.
Павлоградці привітали дітей Мар’їнки та Красногорівки з новорічними святами

17 грудня павлоградці відвідали Мар’їнку та Красногорівку, які знаходяться у Донецькій області. Вони привітали дітлахів цих міст з днем святого Миколая та новорічними святами.
Під час візиту павлоградці відвідали два дитячих садочка та дві школи, а також побували на одному з військових об’єктів, де передали бійцям продукти та речі, повідомляють в міськраді.

Така поїздка стала можливою завдяки участі павлоградських школярів, які передали подарунки для дітей з Мар’їнки та Красногорівки, підприємців нашого міста, а також волонтерів, які постійно підтримують зв’язок з цими містами.





Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
ТОП новини
Оголошення
16:58, 25 червня
39
12:18, 19 червня
15:15, 22 червня
16
15:19, 22 червня