![](https://s.5632.com.ua/section/logo/upload/pers/99/logo.png?20240727)
У Павлограді засяяла «Різдвяна зірочка»
![У Павлограді засяяла «Різдвяна зірочка» У Павлограді засяяла «Різдвяна зірочка»](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Павлограді стартував ХІІ традиційний дитячий новорічно-різдвяний фестиваль «Різдвяна зірочка». Колядки, щедрівки, пісні та навіть театральні етюди підготували в цьому році учасники фестивалю, усі вони розраховують на перемогу. Учасників буде оцінювати авторитетне журі.
Про це повідомляють в КБУ «Міський культурно-дозвільницький центр».
Фестиваль проводиться в трьох номінаціях: новорічно-різдвяна пісня (солісти та вокальні ансамблі), щедрівки та колядки, новорічно-різдвяні обряди. 12 грудня відбувся відбірковий тур за номінаціями «Щедрівки та колядки» і «Новорічно-різдвяні обряди». У ньому взяли участь близько 20 учасників — хори, ансамбля, солісти.
![У Павлограді засяяла «Різдвяна зірочка», фото-1 У Павлограді засяяла «Різдвяна зірочка», фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Другий тур за номінацією «Новорічно-різдвяна пісня» відбудеться 14 грудня 2018 року. Гала-концерт фестивалю пройде 15 січня 2019 року.