
15:05, 13 грудня 2018 р.
Павлоградці перемогли на обласних змаганнях зі спортивної аеробіки

Сьогодні, 13 грудня, в Кам’янському відбулись обласні змагання зі спортивної аеробіки. Вони проходили в рамках Олімпіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Дніпропетровської області.
Про це повідомляють в міськраді.
Павлоград представляла команда Павлоградської ЗШ І-ІІІ ступенів № 9 (керівники Марина Зеленова та Юлія Рябуха), яка посіла І місце.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
ТОП новини
Оголошення