
14:36, 12 грудня 2018 р.
У Павлограді ропочалися навчання щодо запобігання та протидії насильству

У Павлограді розпочали перший етап проведення тренінгів щодо запобігання та протидії насильству, який буде тривати з 10 по 12 грудня.
Про це повідомляє Відділ з питань залучення інвестицій, реалізації проектів та регуляторної політики.
Ментори Об’єднаної організації об’єднання психологів та психоаналітиків «ВЗАЄМОДІЯ» проводять навчання, щодо удосконалення міжвідомчої взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи запобігання та протидії насильству.
У даному навчанні приймають участь представники правоохоронних органів, охорони здоров’я, відділу освіти, соціальних служб.
Другий етап навчання розпочнеться після 14 січня 2019 року.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
ТОП новини
Оголошення
15:15, 22 червня
16
16:58, 25 червня
143
12:18, 19 червня