![](https://s.5632.com.ua/section/logo/upload/pers/99/logo.png?20240727)
На Павлоградщині масово вакцинують проти сказу диких тварин
![На Павлоградщині масово вакцинують проти сказу диких тварин На Павлоградщині масово вакцинують проти сказу диких тварин](/dist-assets/images/cap.jpg)
Через напружену епізоотичну ситуацію зі сказу в Павлоградському районі протягом листопада—грудня проходить планова пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин.
Про це повідомляють в Павлоградській райдержадміністрації.
Розповсюдження приманок з вакциною відбувається шляхом розкидання з літака над лісовими та польовими угіддями.
Але на частині території району, заборонену для польотів (зона NONAM), розповсюдження приманок необхідно проводити вручну на площі 471,7 кв. км. (згідно інформації з системи контролю GPS розповсюдження вакцини “Орісвак” за допомогою літаків).
Вакцину необхідно використати на всій території навколо наступних населених пунктів: Морозівське, Степ, Поперечне, Нова Русь, Вербки, Зелена Долина, Межиріч, Нова Дача, Богданівка, Богуслав.