Сьогодні включать опалення на селищах ім. 40 років, Ливмаш та ПЗТО

Сьогодні включать опалення на селищах ім. 40 років, Ливмаш та ПЗТО, Алёна Тищенко

Котельню "Північна" від заводу ПМЗ запустять на повну потужність вже сьогодні. Тож до ранку тепло з'явиться у будинках селищ ПЗТО, Полігон, ім. 40 років Жовтня, Ливмаш, які обслуговуються цією котельнею. Про це заявив директор КП "Павлоградтеплоенерго" Микола Вовк під час позачергової сесії міської ради.

Наше місто отримало субвенцію із обласного бюджету в сумі близько 7 мільйонів гривень на фінансування міської програми "Здоров'я павлоградців" в сфері медицини. Але депутати своїм рішенням перерозподілили ці кошти на "Павлоградтеплоенерго" для погашення боргу перед "Нафтогазом". Ще 3,5 мільйони з цією метою познімали з інших бюджетних статей. 

Школярі підуть до школи вже завтра, 15 листопада. Поки що уроки будуть скорочені по 30 хвилин - до того часу, коли приміщення прогріються до необхідної температури. 

"Що стосується шкіл №4, 5 та 19, які опалює котельня "Північна", то їхні учні підуть на навчання у п'ятницю, 16 листопада. Бо котельню запустять тільки сьогодні, а приміщення повинно добре прогрітися", - каже начальник відділу освіти Павлограда Ірина Дем’яненко. 

Кріста Офенбах

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии