
14:14, 10 листопада 2018 р.
Коли в будинках павлоградців стане тепло

Найближчими днями мережа теплопостачання буде запущена в усіх будинках та установах Павлограда з централізованою системою опалення. На даний час ведуться технічні роботи на котельнях міста.
"В першу чергу буде подано тепло у лікарні, дитячі садочки та школи.
Попереду період, коли від того, як павлоградці будуть сплачувати за послуги теплопостачання, залежить температура в наших домівках. В подальшому велика увага буде приділятися роботі з неплатниками та боржниками.", - підкреслив мер Анатолій Вершина.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
Оголошення
15:19, 22 червня
15:15, 22 червня
16:58, 25 червня
39