
11:49, 24 жовтня 2018 р.
Стало відомо, скільки павлоградців підписали декларації з лікарями

У КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» працює 63 лікаря. 21 з них вже уклали декларації з максимальною кількістю паціентів.
Про це повідомляють в Павлоградській міськраді.
Станом на 22 жвтня уклали 68 200 декларацій, що складає 63% від загального населення, яке обслуговується в місті.
Робота по заповненню декларацій про надання медичних послуг ведеться в амбулаторіях Центру з 8-00 до 18-00 у спеціально відведених кабінетах, в реєстратурі та у лікарів.
Крім того, можна заключити декларацію в реєстратурах амбулаторій по суботах з 8-00 до 14-00.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
ТОП новини
Оголошення