• Главная
  • Вибухи, пожежа та порятунок людей: як в Павлограді відпрацювали дії при надзвичайних подіях
15:28, 18 октября 2018 г.

Вибухи, пожежа та порятунок людей: як в Павлограді відпрацювали дії при надзвичайних подіях

Вибухи, пожежа та порятунок людей: як в Павлограді відпрацювали дії при надзвичайних подіях

17 жовтня в місті Павлоград відбулись тренування органів управління та сил цивільного захисту Павлоградської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

За задумом навчань на залізничній станції Павлоград - 1 стався вибух залізничної цистерни з пропаном. За попередніми даними, внаслідок вибуху цистерни з пропаном перекинуті і знаходяться в зоні пожежі 10 вагонів і цистерн з небезпечним вантажем, в тому числі: 4 цистерни з дизельним паливом і 5 залізничних вагонів з боєприпасами. Керівником міської ланки було організовано в залі засідань виконкому роботу комісії техногенно-екологічної безпеки, евакуаційної комісії та служб цивільного захисту, які прозвітували про заплановані і виконані заходи по ліквідації умовної надзвичайної ситуації, повідомляє радіо "Самара".

Після теоретичної частини навчань, учасники тренувань приступили до практичного етапу на території Павлоградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9.

Відпрацьовувались дві практичних дільниці: пункт прийому евакуйованих та штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. На пункті прийому проводились збір, реєстрація та розселення евакуйованих з вулиць, які попадають в зону умовної надзвичайної ситуації. А штабом з ліквідації НС, який було розгорнуто у наметі, відпрацьовувалися збір, обробка інформації, планування заходів та підготовка розпоряджень керівника з ліквідації НС.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...