• Главная
  • На Павлоградщині розпочались масштабні навчання з евакуації людей
13:55, 17 октября 2018 г.

На Павлоградщині розпочались масштабні навчання з евакуації людей

На Павлоградщині розпочались масштабні навчання з евакуації людей

Оперативне оповіщення та евакуація людей. На Дніпропетровщині відпрацьовують дії на випадок надзвичайних ситуацій чи аварій. Навчання – у семи містах та 12 районах області, в тому числі й Павлограді. Вони триватимуть до 19 жовтня.

«Відпрацювання якісного та оперативного реагування на надзвичайні ситуації актуальне повсякчас. Всі територіальні управління цивільного захисту та державної служби з надзвичайних ситуацій завжди повинні бути напоготові. Вкрай важливі своєчасне оповіщення та евакуація населення. Це і відточуватимуть протягом навчальних днів», – підкреслив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман.

Відпрацьовують п’ять надзвичайних ситуацій, які теоретично можуть виникнути на території регіону.

«Серед змодельованих ситуацій – аварії на Кременчуцькій гідроелектростанції,  Кам’янському водоканалі, аміакопроводі в Солонянському районі та підрив боєприпасів на залізничній станції Павлограду. Навчання орієнтовані на органи місцевого самоврядування та підрозділи управління цивільного захисту», – сказав начальник управління цивільного захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації Сергій Коваленко.

Евакуацію людей відпрацювали і в Кам’янському. За легендою, місцеві мешканці потрапили в зону затоплення через прорив дамби Кременчуцької ГЕС.

«Ми організували пункти евакуації у місцевих будинках культури. Там зібрали людей і оперативно відправили їх автобусами до безпечних місць», – сказав провідний інженер служби охорони праці Дніпровського металургічного комбінату Володимир Кононенко.

Навчання відбуватимуться до 19 жовтня.  

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...