• Главная
  • Розпочалися міжнародні змагання з екстреної медичної допомоги: павлоградці налаштовані на перемогу
14:56, 11 октября 2018 г.

Розпочалися міжнародні змагання з екстреної медичної допомоги: павлоградці налаштовані на перемогу

Розпочалися міжнародні змагання з екстреної медичної допомоги: павлоградці налаштовані на перемогу

11 жовтня в селі Орлівщина на Новомосковщині розпочалися міжнародні змагання з екстреної медичної допомоги. Павлоград на них представляє фельдшерська бригада екстреної медичної допомоги.

Усього у змаганнях беруть участь 16 бригад швидкої допомоги. 8 з них представляють Дніпропетровщину. Також у змаганнях беруть участь гості з Одеської, Харківської, Херсонської, Сумської, Кіровоградської, Івано-Франківської, Донецької областей. Вперше в історії змагань, які проводяться з 2009 року, у них бере участь команда з Білорусі.

Розпочалися міжнародні змагання з екстреної медичної допомоги: павлоградці налаштовані на перемогу, фото-1

«Павлоград представляє фельдшерська бригада екстреної медичної допомоги. Цьогоріч у нас молода і дуже енергійна команда, і ми налаштовані тільки на перемогу», - говорить головний лікар Павлоградської станції швидкої медичної допомоги Світлана Зайченкова.

Розпочалися міжнародні змагання з екстреної медичної допомоги: павлоградці налаштовані на перемогу, фото-2

На початку заходу учасників привітав головний лікар Дніпропетровського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Радій Шевченко. Потім відбулося жеребкування, і змагання розпочалися.

В перший день учасників очікували 5 конкурсів. Медики надавали допомогу жертві ДТП, потерпілим від пожежі, пацієнтам з інфарктом і обструктивним бронхітом. Умови змагань максимально наближені до реальних. На виконання кожного завдання відводився певний проміжок часу. За діями команд пильно стежили судді.

Розпочалися міжнародні змагання з екстреної медичної допомоги: павлоградці налаштовані на перемогу, фото-3

Так, всього за 9 хвилин учасники мали оглянути жертву ДТП, зупинити кровотечу, накласти шину і завантажити потерпілого до реанімобіля.

Розпочалися міжнародні змагання з екстреної медичної допомоги: павлоградці налаштовані на перемогу, фото-4

На надання допомоги пацієнту з інфарктом відводилося 15 хвилин. За цей час потрібно було встигнути зробити кардіограму, виміряти тиск, встановити діагноз, вколоти пацієнтові необхідні ліки та покласти його на ноші й занести до карети швидкої.

Завтра на учасників змагань очікують ще два конкурси. Які саме – організатори поки що тримають в секреті. Потім відбудеться урочисте нагородження переможців.

Краща бригада швидкої допомоги Дніпропетровщини представлятиме область на всеукраїнських змаганнях, які відбудуться в травні 2019 року в Ужгороді.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...