• Главная
  • Павлоградські школи отримають нові підручники
15:45, 8 октября 2018 г.

Павлоградські школи отримають нові підручники

Павлоградські школи отримають нові підручники

До шкіл Дніпропетровщини надходять нові підручники – з математики, хімії, фізики, літератури, історії та основи здоров’я. Всі вони – з урахуванням змін у програмі, схвалені Міністерством освіти та науки України. Нині школярі області вже отримують майже 590 тис. книжок. Павлоград отримає ці книжки у середу.

Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Олексій Полторацький.

«Нові підручники отримуємо для учнів 1-5 та 10 класів. Вони оновлюються за програмою «Нова українська школа», яку втілює Міністерство. Книжки надходять майже щодня від різних видавництв. На Книжковій базі їх сортують і відправляють до шкіл Дніпропетровщини, – розповів директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Олексій Полторацький. – Нині область отримала вже майже 590 тис. книг».

Учням 1, 5 та 10 класів – нові підручники на кожен предмет. Для першачків нині надійшло майже 94 тис. примірників, п’ятикласникам – понад 307 тис., десятикласникам – 57,5 тис. книг. Окрім того, надійшли підручники-хрестоматії серії «Шкільна бібліотека» для 1-4 класів – понад 96,5 тис. Серед нових книг – і майже 10 тис. примірників двомовних словників для нацменшин.

Таке масштабне оновлення шкільних підручників – вперше за роки незалежності України. Електронні версії посібників для школи є у вільному доступі. Їх можна завантажити на сайті Інституту модернізації змісту освіти.

Що стосується павлоградських навчальних закладів, то вони отримали близько 10 тисяч нових підручників для п’ятих класів ще у серпні, а ще 800 підручників для шостих класів (залишки з минулого року).

«Нові підручники для перших та десятих класів ми їдемо отримувати у середу, 10 жовтня. Скільки їх буде – ще не знаємо. А поки що, з початку навчального року, первачки та десятикласники вчаться по підручникам минулого року», - розповіла кореспондентові начальник Павлоградського відділу освіти Ірина Дем’яненко.

Кріста Офенбах

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...