• Главная
  • На Павлоградщині більшість безробітних - жінки
10:09, 5 октября 2018 г.

На Павлоградщині більшість безробітних - жінки

За адміністративними даними державної служби зайнятості м. Павлоград на кінець серпня статус безробітного мали 999 осіб – мешканців Павлограда та Павлоградського району. З них 65,8 % - це жінки, 32,9 % - молодь у віці до 35 років; 15,9 % - особи, що проживають у сільській місцевості; 35,1% - особи, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Так, Павлоградський міськрайоний центр зайнятості повідомляє, кількість вакансій за професійними групами станом на кінець серпня складає 552, з них: законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (управителі) – 40 вакансій; професіонали – 83; фахівці – 49; технічні службовці – 3; працівники сфери торгівлі та послуг – 35; кваліфіковані робітники сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства – 7; кваліфіковані робітники з інструментом – 143; робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин – 115; найпростіші професії – 77.

При цьому на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) у співвідношенні між попитом і пропозицією робочої сили складає 2 чоловіки (станом на кінець серпня).

Що стосується допомоги по безробіттю, то її на кінець серпня 2018 р. з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування отримували 793 безробітних. Середньооблікова чисельність безробітних, які отримували допомогу по безробіттю у серпні 2018 р. складає 827 осіб.

Середній розмір допомоги по безробіттю у серпні місяці становив 2959,4 грн.

Кріста Офенбах

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...