• Главная
  • Павлоградець переміг на Всеукраїнській Спартакіаді серед потерпілих на виробництві
12:18, 30 сентября 2018 г.

Павлоградець переміг на Всеукраїнській Спартакіаді серед потерпілих на виробництві

Павлоградець переміг на Всеукраїнській Спартакіаді серед потерпілих на виробництві

Закінчилася шоста Всеукраїнська Спартакіада серед потерпілих на виробництві «Сила Духу». Серед переможців й павлоградець Юрій Деніченко. Він змагався в гирьовому спорті у вазі до 85 кг.

Про це повідомляють в Фонді соціального страхування.

Деніченко Юрій Васильович, 1950 року народження, гірник, працюваву шкідливих та небезпечних умовах праці навугільних шахтах Західного Донбасу 33,5років підземного стажу.

З 1967 року займається вільною боротьбою та гирьовим спортом. Деніченко Ю.В. - шахтар за професією, силач за покликанням, чемпіон з великої літери. Неодноразово брав участь у міжнародних змаганнях по гирьовому спорту та виборював чемпіонські титули, багаторазовий чемпіон і рекордсмен світу, Європи, України та Західного Донбасу з гирьового спорту серед ветеранів та осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва та професійного захворювання, а саме: 3 –кратний чемпіон Європи, 11 - кратний чемпіон світу серед ветеранів та осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва та професійного захворювання у ваговій категорії до 80 кг., 11 – кратний абсолютнийчемпіон України в тій же категорії, 5- кратний абсолютний чемпіон Західного Донбасу.

Юрій Дениченко за свої переможні спортивні заслуги має понад 60 рекордних медалей.

0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...