• Главная
  • На протипожежну безпеку в навчальних закладах Павлограда витратять більше 2 мільйонів
16:30, 27 сентября 2018 г.

На протипожежну безпеку в навчальних закладах Павлограда витратять більше 2 мільйонів

На протипожежну безпеку в навчальних закладах Павлограда витратять більше 2 мільйонів

На засіданні Ради з питань безпечної життєдіяльності населення знову встало питання протипожежної безпеки та покращення цієї ситуації у навчальних закладах нашого міста. Справа в тому, що на даний час за результатами планових та позапланових перевірок стану протипожежної безпеки закладів освіти Павлограда у 2018 році рятувальники вже видали відповідних 308 приписів про порушення та залучили до адміністративної відповідальності 29 керівників

Нагадаємо, що наприкінці минулого року надзвичайники подали до суду позови про закриття шкіл №№ 6, 11 та Станції юних натуралістів через грубі порушення в системі протипожежної безпеки. Однак, закрити їх не встигли.

«На даний момент вони усунули 95 % всіх недоліків, - коментує ситуацію в.о. начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Павлоградського МРУ ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Дмитро Нестеренко. Проте на більшості об’єктів, яким ми дали приписи, ряд заходів з усунення проблем безпеки залишаються не виконаними».

«Основні питання приписів – це відсутність протипожежного захисту, блискавкозахисту. Що стосується СЮН та школи № 6 – питання вже вирішено, недоліки усунуті. Тут встановлена система протипожежної безпеки (сигналізації та оповіщення), блискавкозахист та дерев’яні конструкції оброблені спеціальними вогнезахисними сумішами. До речі, рішення суду про закриття справи по цим закладам досі немає», - каже начальник міського відділу освіти Ірина Дем’яненко. 

А ще влітку 2018 року рятувальниками було направлено до суду ще 2 позовні заяви на призупинення діяльності дитячого садку № 16 та НВК № 2 (будівлі самої школи). Однак, судове засідання по садку перенесли на жовтень, а по НВК № 2 – взагалі ще не проводили. 

Рятувальники та чиновники кажуть, що усунути швидко вказані недоліки та встановити в усіх закладах освіти нові системи протипожежної безпеки дуже складно, бо дорого. 

«В поточному році згідно міської програми захисту населення на усунення цих недоліків (виконання приписів) та розроблення відповідної проектної документації передбачено 2 млн 871 тис. грн. Найближчим часом системами блискавкозахисту і пожежогасіння обладнують дитячий садок № 8, інтернатне відділення (спальний корпус) школи № 18 та Центр творчості дітей та юнацтва», - каже Ірина Вікторівна.

Що стосується інших закладів, то тут вже зроблене: закуплене все необхідне першочергове обладнання – протипожежний інвентар, відповідальні за безпеку керівники пройшли спеціальні навчання, проведена перевірка пожежних гідрантів, тощо.

У 2019 на ці цілі згідно Програми передбачили 3 млн 891 тис. грн, в 2020 році -  майже 4,57 млн грн. Загалом в місті наразі працює 44 заклади освіти.

Кріста Офенбах

0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...