• Главная
  • Історико-краєзнавчий музей Павлограда привіз перемогу з Всеукраїнського музейного фестивалю
13:32, 26 сентября 2018 г.

Історико-краєзнавчий музей Павлограда привіз перемогу з Всеукраїнського музейного фестивалю

Історико-краєзнавчий музей Павлограда привіз перемогу з Всеукраїнського музейного фестивалю

З 18 по 24 вересня у Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Д.І. Яворницького проходив V Всеукраїнський музейний фестиваль "Музей та виклики часу". Про це повідомляє радіо "Самара".

Серед учасників музейного фестивалю 58 музеїв різного профілю, заповідники, громадські організації, видавництва. Вже п’ятий раз поспіль учасником музейних фестивалів є і Павлоградський історико-краєзнавчий музей.

Цього разу музей взяв участь у двох конкурсах: "Друковане видання" - надали книгу "Вулиці Павлограда розповідають.." (автори: директор музею та головний зберігач фондів музею) та "Музейний промоушен" - надано фільм про вечір, присвячений 204-річниці від дня народження Т.Г. Шевченка, де під час проведення заходу науковими співробітниками була поставлена міні-вистава за його твором "Мар’яна-черниця".

Журі дало високу оцінку окремим музеям за представлені виставки, друковані видання та фільми-промоушени. Серед переможців - Павлоградський історико-краєзнавчий музей з книгою "Вулиці Павлограда розповідають...", який посів друге місце у конкурсі "Друковані видання" в номінації "Історія рідного краю".

0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...