• Главная
  • У першотравенських школах підвищиться якість харчування
14:23, 19 сентября 2018 г.

У першотравенських школах підвищиться якість харчування

У першотравенських школах підвищиться якість харчування

Відтепер якість харчування у шкільних столових Першотравенська стане кращою і учні зможуть самі обирати меню, яке їх влаштовує, за двома критеріями – складом та ціною. Саме такої домовленості дійшли батьки із аутсорсинговою фірмою.

Так, це питання активно обговорювалося на початку тижня на загальноміській нараді в Першотравенську. Зокрема присутні обговорювали організацію харчування учнів у загальноосвітніх закладах міста, оскільки цей процес із початку навчального року здійснюється за новою системою аутсорсингу.

Як зазначила міський голова Першотравенська Оксана Вінницька, нещодавно відбулась зустріч керівництва міста з керівниками шкіл, батьками та представником фірми (ТОВ «Гарна страва»), що надає послугу аутсорсингу в першотравенських школах. Виявляється, не всі учні та їхні батьки задоволені якістю харчування. На зустрічі батьки мали можливість висловити нарікання та побажання з цього приводу. В свою чергу з підприємцем було досягнуто певних домовленостей. Він прийняв до уваги всі побажання батьків та міської влади щодо підвищення якості харчування та пообіцяв виправити недоліки.

Тож невдовзі школярі матимуть можливість обирати собі одне із трьох запропонованих у столових меню. Так, перше меню вартістю 10 гривень включатиме у себе буфетну продукцію (випічку) та чай, друге, яке коштуватиме 20 грн, міститиме другу страву, булочку та чай, а у меню за 24 грн входитимуть перша, друга страви та чай. Тепер кожна дитина матиме можливість обрати для себе оптимальний варіант харчування.

За словами начальниці міського відділу освіти Світлани Сучкової, аутсорсингова фірма має свого штатного дієтолога, тому меню відповідає усім нормам та стандартам, встановленим саме для дитячого харчування.

«Представники міської влади, відділу освіти та директори шкіл постійно контролюють цей процес. Батьки також мають можливість замовити та скуштувати будь-яку порцію з дитячого меню, а при наявності санітарної книжки навіть побачити процес приготування їжі», - резюмує Світлана Віталіївна.

Зазначимо, що цьогоріч фінансування на утримання закладів освіти Першотравенська зросло майже на 25 % у порівнянні з минулим роком. До того ж, місто отримало з державного та обласного бюджетів близько 6 мільйонів гривень на підготовку до нового навчального року. І Першотравенську на початку навчального року вже є чим похвалитися. Так у місті нещодавно відкрилася новітня школа робототехніки. У першотравенських загальноосвітніх школах № 1 та 5, які першими започаткували інклюзивне навчання, сьогодні облаштовані сучасні медіатеки та ресурсні кімнати для дітей з особливими потребами. А наступного року такі кімнати матимуть всі школи. В рамках забезпечення якісної сучасної освіти «Нова українська школа» кабінети початкових класів були обладнані сучасними меблями, комп’ютерним обладнанням тощо.

Кріста Офенбах

0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...