
15:37, 14 вересня 2018 р.
В Павлограді найвищий показник народжуваності

Павлоград має найвищий в області показник народжуваності. В місті щорічно з’являється на світ майже тисяча немовлят.
Про це повідомляють в Павлоградській міськраді.
"В місті реалізуються важливі для всіх павлоградців проекти, активно впроваджуються енергоефективні технології в усіх сферах життєдіяльності громади, втілюється медична та освітня реформи, проходить реконструкція і благоустрій зон відпочинку. Наша талановита молодь гідно представляє не тільки місто, а й країну на міжнародних аренах та спортивних змаганнях.
Як наслідок соціальної стабільності – Павлоград має найвищий в області показник народжуваності", - зазначили в міськраді.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
Оголошення
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня