• Главная
  • В Павлоградському МРЦЗ відкрився кабінет з профорієнтації
10:04, 14 сентября 2018 г.

В Павлоградському МРЦЗ відкрився кабінет з профорієнтації

В Павлоградському МРЦЗ відкрився кабінет з профорієнтації

Фахівці центру зайнятості надаватимуть послуги щодо вибору та пошуку роботи усім відвідувачам, зокрема - сприяти молоді у виборі майбутньої професії.

Про це повідомляють в Павлоградській райдержадміністрації.

Кабінет відкрився на початку нового навчального року. На його відкриття запросили учнівську молодь, а для учнів 8-го класу Павлоградської ЗШ №3 І-ІІІ ступенів проведено профорієнтаційний урок.

Фахівці розповіли школярам наскільки важливий і відповідальний крок – вибір майбутньої професії. Було наголошено на необхідності вивчення та розуміння своїх здібностей, особливостей характеру і физичних можливостей. Учням нагадали формулу вибору професії «Хочу-Можу-Треба».

Діти із захопленням пройшли тестування на комп`ютерах, отримали відповідні результати та рекомендації щодо своїх професійних схильностей. Фахівець з профорієнтації запросила всіх бажаючих відвідати індивідуальні профконсультації для більш глибинного вивчення особистих якостей.

Учасникам заходу розповіли про послуги, що надаються службою зайнятості, в т.ч. учнівській молоді. Діти ознайомилися з описами професій, рекламними проспектами навчальних закладів, паспортами підприємств, переглянули профорієнтаційні відеоролики про професії. Юних відвідувачів поінформували також про можливості самостійної роботи з профорієнтаційними тестами на Платформі профорієнтації Державної Служби Зайнятості та інших інтернет-сайтах.

0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...