• Главная
  • Павлоградська міськлікарня може залишитися без теплопостачання та води
12:17, 13 сентября 2018 г.

Павлоградська міськлікарня може залишитися без теплопостачання та води

Павлоградська міськлікарня може залишитися без теплопостачання та води

З січня 2018 року в Павлограді за гроші Світового банку реконструюють перший поверх приймально-діагностичного відділення міськлікарні №4. Проте, проведення реконструкції виходить з графіку, що може вплинути на функціонування найбільшої лікарні Західного Донбасу в осінньо-зимовий період.

Про це повідомляють в Відділі охорони здоров’я Павлоградської міської ради.

Павлоградська міськлікарня може залишитися без теплопостачання та води, фото-1

Проект передбачає створення приймально-діагностичного відділення, в якому буде зосереджено весь набір лікувально-діагностичного обладнання, для надання спеціалізованої невідкладної медичної допомоги населенню. Створення такого відділення наближує цей лікувальний заклад до стандартів, яким повинні відповідати лікарні інтенсивного лікування другого рівня надання медичної допомоги.

Павлоградська міськлікарня може залишитися без теплопостачання та води, фото-2

Проте, проведення реконструкції виходить з графіку, що може вплинути на функціонування найбільшої лікарні Західного Донбасу в осінньо-зимовий період.

Павлоградська міськлікарня може залишитися без теплопостачання та води, фото-3

В серпні 2018 року міський голова проінспектував хід проведення реконструкції разом з керівництвом відділу охорони здоров’я, в.о. головного лікаря Андрієм Павловим, відповідними службами Павлоградської міської ради.

Павлоградська міськлікарня може залишитися без теплопостачання та води, фото-4

Комісією встановлено, що будівельний майданчик з тилової сторони будівлі не огороджений, посилення дверних пройомів виконано частково, металева арматура закріплена не якісно (не повністю проведені зварювальні роботи). Викликає питання підключення інженерних мереж, хід робіт з заміни вікон, що може призвести до перемерзання існуючої системи теплопостачання, водопостачання та водовідведення при зниженні середньодобової температури нижче 0 градусів.

Павлоградська міськлікарня може залишитися без теплопостачання та води, фото-5

За дорученням міського голови направили лист голові Дніпропетровської облдержадміністрації Валентину Резниченку щодо посилення контролю за ходом виконання робіт.

0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...