• Главная
  • В Україні почав діяти механізм «будівельної амністії»: куди звертатися павлоградцям
13:12, 12 сентября 2018 г.

В Україні почав діяти механізм «будівельної амністії»: куди звертатися павлоградцям

В Україні почав діяти механізм «будівельної амністії»: куди звертатися павлоградцям

В Україні запрацював механізм будівельної амністії для дачних та приватних будинків, що були збудовані без дозвільних документів.

Будівельна амністія поширюється на об’єкти незначного класу наслідків:

- індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів, господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 300 квадратних метрів, збудовані у період з 5 серпня 1992 року по 9 квітня 2015 року;

- будівлі і споруди сільськогосподарського призначення, збудовані до 12 березня 2011 року.

Амністування нерухомості здійснюватиметься в Павлограді за досить простою процедурою, повідомляють в прес-службі міськради. Після подачі необхідних документів та заяви до відділу держарбудклнтролю, їх буде розглянуто упродовж 10-ти робочих днів та ухвалено рішення щодо прийняття об’єкта в експлуатацію. При цьому, штрафні санкції за самовільне будівництво та експлуатацію таких об’єктів до власників/користувачів земельних ділянок не застосовуватимуться.

«Будівельна амністія – це крок держави на зустріч людям, які свого часу, з різних причин, не оформили своє будівництво – через незнання законодавства, територіальну недоступність відповідних органів тощо. Сьогодні у всіх є можливість привести до ладу документацію на свої будинки та споруди, і більше не хвилюватися, що вони знаходяться «поза законом».

Відділ державного архітектурно-будівельного контролю: к.104 виконкому вул.. Соборна,95, м. Павлоград, тел.. 066-081-55-49 та 095-88-323-80

0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...